top of page
SL_042620_30310_19.jpg

Hakkımızda

Sektöründe bölgenin en donanımlı tesisine sahip olan ve bu doğrultuda gerekli her türlü yatırıma büyük önem veren TEKNOPAK AMBALAJ A.Ş., müşterilerinin  pazarlama stratejilerinde ambalajın önemini vurgulayarak, mutlak müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiştir.

Teknolojide ve üretim süreçlerinde yaşanan hızlı değişimler müşteri ve çalışanlar ile paylaşılmakta, yenilikler, iş süreçlerinde en etkili şekilde uygulanmaktadır. 

TEKNOPAK AMBALAJ A.Ş., ofset baskılı karton, mikrosıvamalı karton ve doppel kutu üretimi alanlarında faaliyet göstermekte olup; ulusal ve uluslar arası pazarlarda bulunan gıda, cam, beyaz eşya, tarım, kozmetik, sağlık  vb sektörlere kaliteli, güvenli ürün ve hizmetler sunmaktadır.

Teknopak Ambalaj olarak, farklı sektörlerin ihtiyaçlarına çözümler sunarak, müşteri yelpazemizi genişletmeye devam etmekteyiz.

TEKNOPAK AMBALAJ A.Ş , Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi'nde, 20.000 m²'lik bir alanda faaliyet göstermektedir.

Şirketimiz,  prefabrik beton/betonarme yapı ve elemanları üretimi sektöründe Türkiye'nin saygın ve sayılı kuruluşlarından KAMBETON A.Ş.'nin grup şirketlerinden biridir. 

bottom of page